olvasas

A könyvtár 2017. február 28-án (kedden) irodalmi felolvasónapot szervez 1-5. órában. Minden órára 2 csoportot /osztályt tudunk fogadni. A diákok németül, angolul vagy magyarul ajánlhatják olvasmányélményeiket, illetve egy rövid részletet olvassanak fel a választott műből.  A fő téma: a szerelem, de ettől el lehet térni. Műfaji megkötés nincs: lehet vers, novella, dráma, regény. Szeretnénk, ha minél több tanuló részt vehetne a rendezvényen, ezért minden diák számára 5 perc áll a rendelkezésre a bemutatkozásra. Természetesen egyénileg lehet kiválasztani tanulókat, akik szeretnének szerepelni vagy érdeklődnek a program iránt. A rendezvény helyszíne: könyvtár előtti kis aula.