Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér és a Győri Szolgáltatási SZC Krúdy Gyula Középiskolája idén is meghirdeti a Lengyel Alfrédról elnevezett honismereti pályázatot Győr város középiskolái és – a tavalyi évhez hasonlóan – általános iskolái számára is, 2 fős csapatok részvételével. A jelentkezési határidő 2017. december 8. (péntek).

A pályázat formai és terjedelmi követelményei: PowerPoint, Prezi, mely legfeljebb 15 diát tartalmaz. A diákon képeket és szöveget is meg kell jeleníteni. A prezentációk végén a felhasznált forrásokat fel kell tüntetni (pl.: szerző, cím, kiadási hely, kiadó, év; internetes forrás esetén: szerző, cím, webcím, letöltés dátuma)! Az elkészült pályamunkákat e-mailben vagy digitális formában kell beadni. A verseny 2 fordulós.

A középiskolás pályázati kiírás letölthető itt.

Az általános iskolás pályázati kiírás letölthető itt.